Site Overlay

Posadzki anhydrytowe
Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Wszystkie nowoczesne posadzki anhydrytowe powstają dzięki krystalicznej substancji o nazwie Anhydryt (inaczej siarczan VI wapnia). Charakteryzuje się on  łatwą absorpcją wody i to dzięki temu znalazł  on swoje zastosowanie również w budownictwie.

Wykonywane przez nas posadzki anhydrytowe to idealne rozwiązanie pod niemal każdy rodzaj nawierzchni zewnętrznej. Z powodzeniem może zostać położona na niej okładzina taka jak panele, parkiet, kamień naturalny, ceramika, gres czy wykładzina elastyczna lub tekstylna. Oferowane przez nas trwałe posadzki anhydrytowe świetnie sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach, domach jednorodzinnych, mieszkaniach, garażach, warsztatach, biurach i innych obiektach pracy oraz miejscach zamieszkania.

Kolejnym atutem jest czas ich wykonania. Pod odpowiednio przygotowane podłoże, wylewkę można wykonać od razu. Nowoczesne posadzki anhydrytowe schną w czasie szybszym niż inne tradycyjne posadzki. Ponadto ich czas wykonania i możliwości użytkowania jest relatywnie krótki, gdyż już po 48 godzinach możliwe jest wykonywanie na nowej nawierzchni lekkich prac (do tego czasu należy chronić posadzkę przez zbytnim nasłonecznieniem lub przeciągami). Należy podkreślić, że trwałe posadzki anhydrytowe schną zależnie od grubości anhydrytu, warunków klimatycznych na placu budowy, takich jak temperatura, wilgotność czy cyrkulacja powietrza. Sama wylewka, pod odpowiednio przygotowane podłoże, jest wykonywana bardzo sprawnie, ze względu na samopoziomujące zdolności anhydrytu.

Posadzka anhydrytowa może zostać wykonana z zależności od potrzeb, z ogrzewaniem podłogowym lub bez. Posadzka anhydrytowa z ogrzewaniem podłogowym to doskonały wybór. Cechuje ją wysoka przenikalność cieplna, bardzo duża wytrzymałość i możliwość pokrywania dużych powierzchni bez dylatacji. Posadzki anhydrytowe z ogrzewaniem podłogowym pozwalają na pionowy rozkład temperatury, równomierny rozkład ciepła oraz dodatkową przestrzeń w pomieszczeniach, w których nie zakłada się grzejników Siedziba  firmy Anhydryt znajduje się w Bydgoszczy, jednak swoje usługi świadczymy w takich miastach jak Toruń, Inowrocław, a w przypadku większych zamówień swoimi usługami obejmujemy całe województwo kujawsko-pomorskie oraz część północną kraju.

Zdjęcia z wykonanych przez Anhydryt Bydgoszcz posadzek anhydrytowych znajdą Państwo w sekcji nasze realizacje.