Site Overlay

Wylewki posadzek anhydrytowych
Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Od kilku lat z powodzeniem kompleksowo świadczymy dla Państwa usługi z zakresu wylewki posadzek anhydrytowych.

Bez wątpienia uznać należy, że posadzka anhydrytowa to najnowocześniejszy typ wylewki podłogowej. Znakomicie przewodzi ona ciepło oraz pozwala na szybki czas realizacji usługi wylewania posadzki. Oferowane przez nas wylewki wykonujemy z największą dbałością o szczegóły i najwyższą jakość. Chcemy by nasze wylewki podłogowe mogły służyć Państwu na co dzień przez jak najdłuższy czas.

Chociaż siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Bydgoszcz to z powodzeniem dojeżdżamy także do innych miast tj. Toruń, Inowrocław czy Koronowo. Swoim zasięgiem obejmujemy już także nie tylko województwo kujawsko-pomorskie, lecz w przypadku większych inwestycji możliwy jest również dojazd niemal do każdego punktu w całej Polsce Północnej.

Zapewniamy wysokiej jakości materiały od jednych z najlepszych producentów na świecie. Ponadto zapewniamy szybkie, ale równie fachowe wykonanie posadzek. Co ważne wszystkie wyceny i pomiary dokonujemy bezpłatnie. Dzięki naszym konkurencyjnym cenom z powodzeniem wybijamy się na rynku ogólnopolskim.

Jeżeli szukają Państwo fachowej firmy, która wykona równą i trwałą posadzkę to bez wątpienia zapraszamy do współpracy. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi pracownicy chętnie doradzą i odpowiedzą na nurtujące Państwa wątpliwości.

Z powodzeniem zaufało nam już wiele osób, więc nie zwlekaj! Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefon od poniedziałku do piątku w godzinach :

 

e-mail: posadzki@anhydryt.bydgoszcz.pl
tel. 791-845-793
tel. 511-156-223